fbpx

Mercan

Bursa Gölge Öğretmen

Bursa Gölge Öğretmen

Gölge öğretmen, özel gereksinimli çocukların eğitim süreçlerinde ihtiyaç duydukları desteği sağlayan ve kaynaştırma sistemi içerisinde bu çocukları sosyal hayata hazırlayan kişidir. Bursa Gölge Öğretmen ise Bursa’da hizmet veren özel gereksinimli çocukların ihtiyaçlarına uygun olarak gölge öğretmenlik hizmeti sunan (Mercan Rehabilitasyon) adında bir kuruluştur.

Özel gereksinimli çocuklar, genel eğitim sınıflarında öğrenim görmeleri gerektiğinde, gölge öğretmenler eşliğinde sınıflarda yer alırlar. Gölge öğretmenler, çocuğun ihtiyaçlarına göre farklı destekler sağlayabilirler. Örneğin, derslerde not alabilir, ödevlerinde yardımcı olabilir, özel gereksinimli çocuğun sosyal becerilerinin gelişimine katkıda bulunabilirler.

Bursa Gölge Öğretmen, özel gereksinimli çocuklar için özel olarak eğitilmiş deneyimli öğretmenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Çocukların ihtiyaçlarına uygun olarak bireysel destek veya grup halinde destek sağlayabilirler. Ayrıca, ailelerin ve öğretmenlerin de desteğine ihtiyaç duyulduğunda, Bursa Gölge Öğretmen bu konuda eğitim ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Mercan Rehabilitasyon olarak, 2012 yılından beri Bursa’da özel gereksinimli bireylerin eğitim ve rehabilitasyon ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz eğitim ve servis hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda, Bursa Gölge Öğretmen hizmeti de veriyoruz ve özel gereksinimli çocukların eğitim süreçlerinde yanlarında yer alıyoruz. İletişim bilgilerimizi paylaşarak, ihtiyaç duyan ailelere ve öğretmenlere yardımcı olmak isteriz.

Bursa Gölge Öğretmenlik hizmeti, özel gereksinimli çocukların eğitim hayatlarında ihtiyaç duydukları desteği sağlayarak kaynaştırma sisteminde daha başarılı olmalarını hedeflemektedir. Bu noktada Mercan Rehabilitasyon olarak, deneyimli ve uzman kadromuz ile Bursa’da özel gereksinimli çocuklara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bursa Gölge Öğretmen

Bursa Gölge Öğretmenlerimiz, çocukların eğitim hayatlarına uygun özel eğitim programları hazırlayarak onları gelişimlerine uygun şekilde desteklerler. Aynı zamanda, öğrencilerin sosyal hayata katılmalarını sağlayarak, özgüvenlerini arttırır ve hayatlarına daha bağımsız devam etmelerine yardımcı olurlar.

Eğer özel gereksinimli bir çocuğunuz varsa ve Bursa’da Gölge Öğretmenlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mercan Rehabilitasyon olarak, uzman eğitim kadromuz ile çocuklarınıza en uygun eğitim programlarını sunmaktan ve onların daha başarılı bir geleceğe hazırlanmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bursa Gölge Abla

Mercan Rehabilitasyon, Bursa’da uzun yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olup, her yaş ve türden engelli bireye ücretsiz eğitim ve servis hizmeti sunmaktadır. Gölge öğretmenlik hizmeti de dahil olmak üzere birçok özel eğitim hizmeti sunmaktadır.

Bursa Gölge Öğretmen hizmeti, özel gereksinimli çocukların genel eğitim sınıflarında eğitim almalarını kolaylaştırmak amacıyla sunulmaktadır. Gölge öğretmenler, bu öğrencilere bireysel destek sağlayarak öğretim materyallerinin anlaşılmasını, derslerin takip edilmesini ve sosyal hayatta entegrasyonunu kolaylaştırmaktadırlar.

Bursa Çocuk Bakıcı Hizmet

Mercan Rehabilitasyon’un Bursa Gölge Öğretmen hizmeti, özel gereksinimli çocuklara yönelik olarak uzmanlaşmış deneyimli bir öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. Bu öğretmenler, özel gereksinimli çocuklarla çalışma konusunda eğitim almış ve bu alanda yeterlilik kazanmıştır.

Bursa Gölge Öğretmen hizmeti, özel gereksinimli çocukların eğitim sürecinde ihtiyaç duydukları desteği sağlayarak, öğrenme sürecindeki engelleri azaltmaktadır. Bu hizmet sayesinde çocuklar, eğitim ve sosyal hayata daha kolay bir şekilde adapte olabilmekte ve topluma daha fazla entegre olabilmektedirler.

Mercan Rehabilitasyon’un iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

Telefon: +90 224 233 33 47

E-posta: info@mercanrehabilitasyon.com

Adres: Dikkaldırım, 1. Değirmen Cd No:12, 16090 Osmangazi/Bursa

Çalışma saatleri: Pazartesi-Cumartesi: 09:00-17:30

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Başlıkları

Tüm Yazılar
Popüler Yazılar
Bizi takip edin:
Güncel Bilgiler İçin:
İletişim Bilgileri
Dikkaldırım, 1. Değirmen Cd No:12, 16090 Osmangazi/Bursa Tel: 0224 233 33 47

Mercan

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.