fbpx

Hakkımızda

Sizden Haber Almayı Seviyoruz!

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi

Hepimiz Farklıyız – Otizm
Hepimiz farklıyız. Bazı farklılıkları görmesi kolay. Boy, saç şekli , cinsiyet, göz rengi gibi. Diğer farklılıklar görünmez; en sevdiğimiz yiyecekler, korkularımız yada özel yeteneklerimiz.
okumaya devam et
Gecikmiş Konuşma
Çocuğun konuşması gelişim dönemindeki normal konuşma gelişiminden çok geri ya da konuşma gelişimi açısından çok daha yavaşsa, o çocuğun konuşması gecikmiş konuşma olarak adlandırılır.
okumayad devam et
Psikolojik Destek Uygulanan Testler
Uygulanan Testler Zeka Testleri WISC – IV (Wechsler Çocuklar İçin Zeka Testi) Stanford Binet Good Enough Harris Bir İnsan Çiz Testi Cattel Zeka Testi Porteus
okumayad devam et

Adres

Dikkaldırım, 1. Değirmen Cd No:12, 16090 Osmangazi/Bursa

Telefon

+90 224 233 33 47

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma : 09:00 - 17:30

Kullanıcı Yorumları

İş Başvuru Formu

Bizimle çalışmayı düşünürseniz iş başvuru sayfasından iletişimve cv nizi paylaşarak bir adım atmış olursunuz.

Mercan

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.