fbpx

Mercan

Hakkımızda

Bursa Osmangazi ilçesinde 2012 yılından beri alanında uzman kadromuz ile bireysel eğitim, psikolojik destek, fizik tedavi ve grup eğitimi alanlarında ram (rehberlik araştırma merkezi) raporu olan bireylere tamamen ücretsiz eğitim ve servis hizmeti vermekteyiz.

Rehabilete kelimesinden yola çıkarak, bireyin hareket, günlük yaşam becerilerini kısıtlayan veya birey için engel oluşturucak olan durumları tespit edip, hayata kazandırmaya devam ediyoruz.

Verdiğimiz eğitim konusunda iddialıyız çünkü, bizi ayrıcalıklı kılan gelişimi en baştan sona takip ettiğimiz, gerekli test ve uygulama eğitimleri ile desteklememiz, bireye,yaşa ve engel durumuna göre uygun eğitim vermemizdir.

Engelli bireye sahip ailelerin yaşamış oldukları bu psikolojik durumu önemsiyoruz çünkü en başta ve en çok ailelerin psikolojik desteğe ihtiyaçlarının bulunması, çocuklarının eğitimi ile ilgili eksik veya yanlış bilgilendirilmelerin yerine doğru ve bütünsel çalışmalar uygulamaktayız. Bireysel ve grup eğitiminde yapılan çalışmaların evde de desteklenmesi ile öğrenimi kalıcı hale getirmekteyiz.

Ailelerimizi yıl içerisinde belirlenen konular ışığında yapılan seminerler ve eğitimler ile desteklemekteyiz.

Çocuğunuzun gelişimi hakkında endişeleriniz var ise ücretsiz değerlendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hedef

Mercan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak bizler; bireylerin bağımsız olarak hayatlarını idame ettirebilmesi, toplumda bir rol kazanabilmeleri, adapte olmaları ve sosyal becerilerini geliştirmeleri için bütün gücümüzle çalışmaktayız.

Gözlem

Öğrencilerimizin gelişimi ve ilerlemesinin her anını uzman psikoloğumuz, alanında uzman olan öğretmenlerimiz ve fizyoterapistlerimiz ile takip ederek en etkili bireysel ders programlarını oluşturuyoruz.

Ayşe Alagöz

"Daha önce farklı kurumları denemiştik ama burası bir kurumdan çok evimiz gibi oldu oğlum artık derslere ağlayarak gelmiyor çok teşekkür ederiz."

Emin Başoğlu

“Öğretmenler ve çalışanlar çok ilgili. Her derdimizde yanımızdalar. Otizmli kızım konuşmaya başladı bu mutluluk bile yeter. Çok teşekkür ederiz.”

Deniz Canseven

“Çok iyi öğretmenler ve çok ilgili çalışanlar. Sonuç olarak çok güzel bir kurum. Oğlum sayenizde çok büyük ilerleme kaydetti. İyi ki tanıştık sizinle”

Sizden Haber Almayı Seviyoruz!

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede geri döneceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi

Bizimle Çalışmak
İster misin?

Mercan

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.